Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 27.09.2015, 20:34
^^ ale Liga+ czy dziennikarze nie są od wyciągania konsekwencji. Prasa nie raz poruszała problem niskiego poziomu sędziowania. Jednakże z tym może zrobić coś tylko PZPN.
Odpowiedz cytując