Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 27.09.2015, 20:32
Przyszli, pośmiali się Pan Sławek stwierdził, że był karny, swoją drogą co to za kontrowersja, jak ewidentnie był faul, i zakończyli temat. Zero wyciągania wniosków. Stefański czy inny gwizdacz pojedzie w następnej kolejce i znów będzie gwizdał jak chce. Bez żadnych konsekwencji.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując