R33 napisał(a):

|
Bardziej bym się skłaniał ku temu, że nie stać nas na 3 trenerów.
|
Powiem ci, że gdzieś szepneli, Moskal w kontrakcie ma zapisane, że może być on rozwiązany bez wypłacania reszty kontraktu. I Kazek to podpisał, bo chciał trenować.
Zresztą i tak Kazek by to zrobil za porozumieniem stron.