Dariook napisał(a):

Nie nie jestem ślepy. I nie jestem tak jebnięty jak ty, żeby stawiać takie dziecinne tezy. Gościu to jest piłka nożna i miliardy razy sędziowie się mylili i mylić będą.
Zapewniam cię , że to nic nie zmieni, że ty tu będziesz lamentował i rozdzierał szaty. Zawsze możesz złożyć zawiadomienie do prokuratury lub dokonać samobójczego ataku bombowego na siedzibę pzpn, w geście rozpaczy a nie przypierdalać się jak rzep do psiego ogona.
|
Pieprzysz jak potłuczony, może wyjaśnisz dlaczego mylą się w 99% przeciwko nam? A tobie potrzeba powtórek żeby dostrzec ewidentnego karnego. I kto tu jest jebnięty...
ABGwislakABG napisał(a):

|
Poza tym to chvj wielki z tych karnych, jak my ich nie potrafimy strzelać. Ciekawi mnie (ogółem) co oni robią podczas treningów. SFG leżą i kwiczą (nie tylko karne), skuteczność to samo.
|
Następny mundry, po co nam karne?

To po co nam stałe fragmenty i wolne ...
Ciekawi cie co "oni robią", rusz dupę to się przekonasz