Drozd napisał(a):

To znaczy że co? No może, też jesteś ślepy jak Stefański?
Kręcą nas w każdym meczu a im będziemy wyżej w tabeli tym bardziej będą bezczelni. Jeżeli już kibice Wisły udają ślepotę to nic dobrego z tego nie wyniknie
|
Nie nie jestem ślepy. I nie jestem tak jebnięty jak ty, żeby stawiać takie dziecinne tezy. Gościu to jest piłka nożna i miliardy razy sędziowie się mylili i mylić będą.
Zapewniam cię , że to nic nie zmieni, że ty tu będziesz lamentował i rozdzierał szaty. Zawsze możesz złożyć zawiadomienie do prokuratury lub dokonać samobójczego ataku bombowego na siedzibę pzpn, w geście rozpaczy a nie przypierdalać się jak rzep do psiego ogona.