Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 27.09.2015, 14:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To znaczy że co? No może, też jesteś ślepy jak Stefański?

Kręcą nas w każdym meczu a im będziemy wyżej w tabeli tym bardziej będą bezczelni. Jeżeli już kibice Wisły udają ślepotę to nic dobrego z tego nie wyniknie
Nie nie jestem ślepy. I nie jestem tak jebnięty jak ty, żeby stawiać takie dziecinne tezy. Gościu to jest piłka nożna i miliardy razy sędziowie się mylili i mylić będą.

Zapewniam cię , że to nic nie zmieni, że ty tu będziesz lamentował i rozdzierał szaty. Zawsze możesz złożyć zawiadomienie do prokuratury lub dokonać samobójczego ataku bombowego na siedzibę pzpn, w geście rozpaczy a nie przypierdalać się jak rzep do psiego ogona.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując