Dariook napisał(a):

7egia medale pewnie odbierze a Korona sobie skubie, nic innego do roboty nie mają.
Masz jeszcze jakieś fajne przykłady, żeby się Kazek poczuł bardziej komfortowo?
|
Oczywiście, że Legia odbierze medale, a Wisła raczej nie, ale nie dlatego, że Moskal wykonuje źle swoją pracę, lecz dlatego, iż klub z Warszawy najsolidniejszą kadrę w ekstraklasie.
Jest mi obojętny komfort Kazka, ale jakakolwiek ocena jego pracy nie ma sensu bez uprzedniej obiektywnej, a nie subiektywnej oceny potencjału drużyny. A o taki trudno.