Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 27.09.2015, 10:10
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Naprawde dobry mecz.W koncu gnietlismy przeciwnika ,szkoda tej koncowki,byla naprawde szansa.

Ale taka WIsle chce sie ogladać,przynajmniej graja do przodu i te akcje moga sie podobać.

Coraz lepiej wyglada Popovic,Jovic ,czy nawet Brozek.

W Gliwicach bedzie ciekawie XD
Ja uwazam, ze w tym meczu Moskal zrobił wszystko co mógł aby wygrać ten mecz, bylismy nastawieni bardzo ofensywnie. Moskal rowniez dokonał zmian ofensywnych a mogl przeciez wprowadzić Urygę ... Z resztą mając dwie poprzeczki plus kilka sytuacji + prawdopodobny karny dla nas karny swiadczą o tym, ze bylismy blisko wygranej. Czasami brakuje tych kilku centymetrów...


Co do meczu w Gliwicach to mysle, ze mozemy coś tam ugrać, gdyż Piast w przeciwieństwie do Korony nie będzie się bronić w 16.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 27.09.2015 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując