Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1456
Stary 27.09.2015, 09:51
Za logo SA nikt nie zapłaci, tylko za herb TS Wisła. Rok założenia, historia, tradycja i sławy.

Samo kupno TS Wisła nic nie będzie kosztować. Gdy w 1997 r. Cupiał wykupił piłkarzy w umowie zawarto punkt, który mówi, że gdy Cupiał będzie chciał odejść z Wisły to daje prawo pierwokupu TS Wisła i daje jej możliwość przejęcia sekcji piłkarskiej za darmo (symboliczna złotówka). Chyba nawet zawarto również punkt, mówiący o tym, że nie wolno zmieniać nazwy klubu dodając nazwę firmy głównego sponsora / właściciela. "Wisła TELEFONIKA Kraków", itd. Wszystko po to by zabezpieczyć przyszłość klubu. Oczywiście sama TS Wisła nie udzwignie tego, są już po wstępnych rozmowach z inwestorami gdyby co.
.. bez Kitów, a na poważnie
Ostatnio edytowane przez element : 27.09.2015 o godz. 10:00.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując