Za logo SA nikt nie zapłaci, tylko za herb TS Wisła. Rok założenia, historia, tradycja i sławy.
Samo kupno TS Wisła nic nie będzie kosztować. Gdy w 1997 r. Cupiał wykupił piłkarzy w umowie zawarto punkt, który mówi, że gdy Cupiał będzie chciał odejść z Wisły to daje prawo pierwokupu TS Wisła i daje jej możliwość przejęcia sekcji piłkarskiej za darmo (symboliczna złotówka). Chyba nawet zawarto również punkt, mówiący o tym, że nie wolno zmieniać nazwy klubu dodając nazwę firmy głównego sponsora / właściciela. "Wisła TELEFONIKA Kraków", itd. Wszystko po to by zabezpieczyć przyszłość klubu. Oczywiście sama TS Wisła nie udzwignie tego, są już po wstępnych rozmowach z inwestorami gdyby co.
.. bez Kitów, a na poważnie
