Dariook napisał(a):

50 mln? Za co?
Herb SA, licencja, ogórkowe karty zawodnicze i wierzytelności...
|
Mnie nie musisz przekonywać, ze to zbyt wiele, ale czy zdziwilo by mnie jakby Cupial chcial i 100 mln zlotych? Jakos niekoniecznie... Kiedys zreszta Kicie czy innemu biznesmenowi krzyknal taka kwote.