|
Stanowski wyjechał do Barcelony więc jego dzieciarnia z Piotrem Jóźwiakiem zaciekłym legionistą na czele, którego młodość i praca w jednym z legijnych portali przypadała na dominację Wisły w lidze, używa sobie z stracone lata upokorzeń. Takie jego prawo. Jeśli już tam wchodzę artykułów o Wiśle niei czytam bo ogólną tendencję ich pisania znam.
|