Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 27.09.2015, 00:08
10 lat temu miałem nadzieję, że Wisła za jakiś czas będzie w Ekstraklasie takim potentatem, jak w Niemczech jest Bayern Monachium. Marzenia prysły, ale życzę nam wszystkim nowego właściciela, który da nadzieję n a to, że jeszcze może tak być
Odpowiedz cytując