Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 26.09.2015, 23:37
Naprawde dobry mecz.W koncu gnietlismy przeciwnika ,szkoda tej koncowki,byla naprawde szansa.

Ale taka WIsle chce sie ogladać,przynajmniej graja do przodu i te akcje moga sie podobać.

Coraz lepiej wyglada Popovic,Jovic ,czy nawet Brozek.

W Gliwicach bedzie ciekawie XD
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując