|
Naprawde dobry mecz.W koncu gnietlismy przeciwnika ,szkoda tej koncowki,byla naprawde szansa.
Ale taka WIsle chce sie ogladać,przynajmniej graja do przodu i te akcje moga sie podobać.
Coraz lepiej wyglada Popovic,Jovic ,czy nawet Brozek.
W Gliwicach bedzie ciekawie XD
|