|
To ja tez napisze taka sytuacje...
Edek kowalik były piłkarz Cracovii prowadzi swoja dzialanosc...
Często się z nim widuje,rozmawiam itd...
Ostatnio rozmawial z moim ojcem i stwierdził ze widuje się ze Skrobowskim(Bylym Naszym piłkarzem) który twierdzi ze wokół Wisły kreca się Amerykanie..
Takie z dupy ale musialem napisac...
|