Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 26.09.2015, 16:17
To ja tez napisze taka sytuacje...
Edek kowalik były piłkarz Cracovii prowadzi swoja dzialanosc...
Często się z nim widuje,rozmawiam itd...
Ostatnio rozmawial z moim ojcem i stwierdził ze widuje się ze Skrobowskim(Bylym Naszym piłkarzem) który twierdzi ze wokół Wisły kreca się Amerykanie..

Takie z dupy ale musialem napisac...
Odpowiedz cytując