Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1597
Stary 26.09.2015, 14:58
W meczu wystąpi paru kibiców Wisły i dziwne by było jakby nie oni strzelili bramki bo o to będzie chodzić w tym meczu. Dobra zabawa, jakieś wrzutki pokazowe, podania itd, a nie ciągnięcie non stop na bramkę byle zdobyć gola. W meczu zresztą wystąpi Sobolewski czy Marcelo, którzy są czynnymi piłkarzami i muszą uważać. Podobnie jak cała drużyna Wisły. Śmiechy, śmiechami, ale trzeba odstawić nogę gdyby ten teges. Może będzie wymianka między drużynami dodatkowo. A to, że Żurawski, Frankowski czy Moskal nie grają już zawodowo nie oznacza, że zapomnieli jak grać w piłkę. Kilka kg do przodu im poszło, ale to nie znaczy, że zaczęli palić papierosy, popijać, wpierdalać w mc-donaldzie i zaprzestali cokolwiek trenować, włącznie z piłką, dla rozrywki. I są stosunkowo młodzi by przebiec kilka kilometrów na boisku
Ostatnio edytowane przez element : 26.09.2015 o godz. 15:01.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..