ABGwislakABG napisał(a):

Nie jest dobrze, Baweł potwierdza :(
A tak na serio - popatrz kobieto na 1 komentarz pod zdjęciem. Chodzi tylko i wyłącznie o promocję profilu.
2 - nie FUNpage, a FANpage.
|
Może właśnie to FUNpage - i wszystko jasne
Czyżby Wisła była dla Niemców więcej warta niż Złoty Pociąg?
