Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1593
Stary 26.09.2015, 13:05
Czegoś brakuje ale nie Kazkowi. To coś to rozum. Mamy 14 zawodników w kadrze w każdym meczu prowadzimy grę, przyjemnie się na tą grę patrzy to jak zwykle coś się nie podoba. Bo Moskal nie pasuje. Zawistna banda sabotażystów nic więcej.

W każdym meczu wygranej oczekują, a jak nie ma wygranej to jazda po Moskalu, bo to bo tamto bo sramto. Przyczepcie do Jankowskiego, który wczoraj w pierwszej połowie robił wszystko żeby czasem bramki nie strzelić. Albo do h... z gwizdkiem który pierwszą połowę przerwał w momencie kiedy nasz składał się do strzału. A odp.... się o naszego trenera bo lepszego żaden z was biadolących nie wskaże. Coś zaczyna się dziać dobrego to byle namieszać durnym pieprzeniem.
Hej Nasz TS !!