Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1592
Stary 26.09.2015, 12:57
Trenera zwalnia się, gdy widać degrengoladę w zespole i ciągłą niemoc (jak np. w Lechu), a nie budowanie zespołu, który potrafi grać w piłkę, co powoli się dzieje w Wiśle. Nikt mi tu nie wmówi, że Wisła gra coraz słabiej i coraz bardziej nieudolnie. A zmiana trenera w takich okolicznościach, w jakich jest Wisła, jest zwykłą rozrzutnością.