Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1590
Stary 26.09.2015, 11:43
Colin napisał(a):Wyświetl post
Jeden mecz nic nie przesądza ale dwa już pokazują pewien kierunek, w którym zespół podąża i tendencję jaką przejmuje. Poza wynikiem widziałem w meczu z Koroną dominację jaką stłamsiliśmy Podbeskidzie.
Super. Pornografia dla staystykow. Tylko ze juz mniejsza dla tebli. Tak ich zmiazdzylismy ze w 2 polowie mielismy 2 sytuacje. Potworna miazga. Korona miala 1.
Co do postepu to jaki postęp. W ostatnich 3 meczach 4 pkt(od przerwy na reprezentacje). teraz jedziemy do Piasta i pewnie bedziemy grac na remis z Uryga, czyli przegramy.
Bicie glowa w mur to malo powiedziane.Mecz moglby trwac jeszcze nastepne 90 minut i niewiele by z tego wynikalo. Wisla fajnie grala 40 metrow od bramki, 30 m bylo ok. Blizej bylo dobrze dla Korony.
Wychodzi na to , ze sa ludzie ktorych zadowala remis u siebie z druzyna niżej w tabeli.