Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1587
Stary 26.09.2015, 10:35
Raffaello89 napisał(a):Wyświetl post
Zamilcz już prostaku z Wieliczki bo ci słoma z butów wystaje.I nie pisz już postów pod wpływem alkoholu.

100 % poparcia dla Moskala!
no to mi nagadałeś wielkomiejski cwelu ze śródmieścia...
szkoda słów na ciebie baranie....
Ostatnio edytowane przez cudlaty : 26.09.2015 o godz. 10:46.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!