|
Dla mnie po meczu na ogromny + Jović i Popović, dobrze zagrali też Burliga czy Boguski. Strasznie za to zawiódł mnie Mąka, nie był to jego dzień, po Sadloku widać jeszcze braki w ograniu, ale jako że korona nie atakowała to nie miał jak popełniać błędów (jak z resztą wszyscy ŚO, bo boczni zagrali b. dobrze w defensywie, sporo powrotów i dobrych odbiorów). Crivellaro tragedia, nic nie pokazał, za ślisko pewnie... Jankes swój stały poziom, czyli słabo, miał przecież jedną wybitną sytuację którą zmarnował, ogólnie spóźniony, wolny, nie był częścią drużyny. Guerrier nieco słabiej niż zazwyczaj ale chociaż na ambicji, Cierzniak... co miał to wybronił, błąd w 2 minucie chyba i to wsio. Marszalik bardzo dobre 15 minut, ładnie podawał, wywalczył karnego (tak, wiem, nie gwizdnął, ale co młody może zrobić z tym, że sędzia ....) i generalnie warto zacząć na niego stawiać w dłuższym wymiarze, bo skrzydłowych u nas mało.
|