Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 26.09.2015, 09:57
R33 napisał(a):Wyświetl post
W ostatnich czasach w przypadku Wisły strzały zza pola karnego to była głównie strata piłki. Ja tam się ciesze, że tego jest mniej bo nie widze piłkarzy w obecnej kadrze którzy te gole mogliby zdobywać.
Nie zgodzę się. Właśnie próba wjechania z piłką do bramki kończy się najczęściej stratą w polu karnym co umożliwia przeciwnikowi próbę szybkiego wyjścia z kontratakiem. Natomiast strzał nawet tak niecelny, jak w I połowie (lądujący na dachu trybun) takiej możliwości przeciwnikowi nie daje.
Owszem nad celnością tych strzałów należałoby popracować, niemniej każda akcja powinna się kończyć strzałem na bramkę, a nie próbą wjazdu z piłką do bramki.
Odpowiedz cytując