Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 26.09.2015, 08:45
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie zaden progress. raczej wyjatek czy błąd Matrixa jak widać. W zeslym roku wgralismy z Górnikiem 5:0 na wyjeździe.I tez sie okazało ze podobnie: przypadkowy genialny mecz.
Jak widac po frekwencji nawet mało kogo obchodzą te mecze i w jest progres.
Teraz jedziemy do Piasta i pewnie oklep, powrot do miejsca w szeregu
Dokładnie, jak ktoś pisze, ze po 1 meczu już jest zajebiście to gratulacje. A po wspomnianym meczu z górnikiem dostaliśmy piątkę na legii ..
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska