Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 25.09.2015, 22:11
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda wyniku, ale gra naprawdę momentami bardzo dobra, choć irytuje mnie ta tendencja wjechania za wszelką cenę z piłką do bramki rywali i brak praktycznie strzałów zza pola karnego.
W ostatnich czasach w przypadku Wisły strzały zza pola karnego to była głównie strata piłki. Ja tam się ciesze, że tego jest mniej bo nie widze piłkarzy w obecnej kadrze którzy te gole mogliby zdobywać.
Odpowiedz cytując