TS&ZKS napisał(a):

|
ciężko się gra kiedy cykory bronią się przez 80% meczu całą drużyną w polu karnym.
|
Ciężko się gra jak Guerier wyjątkowo nie ma dnia. To pokazuje jak będzie wyglądała gra w każdym meczu, jak go sprzedadzą.
Ogółem brakuje nam 2-3 szybkich, przebojowych i dobrych technicznie skrzydłowych i ofensywnych piłkarzy, którzy potrafiliby w pełnym biegu wjeżdżać w rywala jak w masło. Dwóch takich dzisiaj i Korona dostała by minimum 3-0