dynek.pl napisał(a):

Jak my chcemy strzelić gola jak nie oddajemy strzałów na bramkę ?
No i karny moim zdaniem ewidentny. Nie wydaje mi się żeby młody chłopak wchodzący do ligi od razu chciał udawać faule. Przecież Małkowski go zahaczył.
|
21 strzałów i komentarz, że nie oddajemy strzałów..............
Karny może i był, ale trzeba przyznać, że można było go podyktować i nie. Marszalik upadał jakby potknął się o własną noge, a nie powalił go bramkarz. Na powtórkach widać kontakt więc karny był, ale na żywo już taki pewny nie byłem.
Ale nie było by problemu gdyby zrobił to co powinien. Czyli gdyby zajeb*ł pod poprzeczke, a nie bawił się w Messiego.
Szkoda, bo 3 punkty się nam należały no ale... Statystyki nie grają. Brakuje wykończenia. Ogólnie ciężko się gra kiedy cykory bronią się przez 80% meczu całą drużyną w polu karnym.