JEDREK76 napisał(a):

Szkoda wyniku, ale gra naprawdę momentami bardzo dobra, choć irytuje mnie ta tendencja wjechania za wszelką cenę z piłką do bramki rywali i brak praktycznie strzałów zza pola karnego. Cieszy natomiast kolejna szansa dla młodego, tym razem wszedł Marszalik i naprawdę dobrze się spisał (czerwona kartka dla Korony po faulu na nim, kolejny faul na nim i ewidentny karny -> tylko arbitrowi, który połknął najwidoczniej gwizdek, scyzoryki zawdzięczają fakt, iż nie doszło do jedenastki).
Martwi frekwencja. Po takim meczu, jak w B-B liczyłem na znacznie wyższą (choć sporo ludzi utknęło w korkach i wchodziło już w trakcie trwania meczu).
|
myslę,ze sporo w ogóle zrezygnowalo.korki dzisiaj masakryczne.choc z drugiej strony wiele biletow tez nei sprzedano