Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 25.09.2015, 21:03
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda wyniku, ale gra naprawdę momentami bardzo dobra, choć irytuje mnie ta tendencja wjechania za wszelką cenę z piłką do bramki rywali i brak praktycznie strzałów zza pola karnego. Cieszy natomiast kolejna szansa dla młodego, tym razem wszedł Marszalik i naprawdę dobrze się spisał (czerwona kartka dla Korony po faulu na nim, kolejny faul na nim i ewidentny karny -> tylko arbitrowi, który połknął najwidoczniej gwizdek, scyzoryki zawdzięczają fakt, iż nie doszło do jedenastki).
Martwi frekwencja. Po takim meczu, jak w B-B liczyłem na znacznie wyższą (choć sporo ludzi utknęło w korkach i wchodziło już w trakcie trwania meczu).
myslę,ze sporo w ogóle zrezygnowalo.korki dzisiaj masakryczne.choc z drugiej strony wiele biletow tez nei sprzedano
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując