|
Najbardziej podobał mi się Popović, wracał po piłke , starał się rozgrywać . Najsłabszy Jankowski , i mysle ze to on był do zmiany a nie Boguski. Zabrakło trochę ryzyka w rozgrywaniu piłki , graliśmy zbyt asekuracyjnie i mieliśmy trochę pecha (poprzeczka w koncowce). Szkoda ,że nie udało się strzelić bramki za 3 punkty .
|