Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 25.09.2015, 21:01
Najbardziej podobał mi się Popović, wracał po piłke , starał się rozgrywać . Najsłabszy Jankowski , i mysle ze to on był do zmiany a nie Boguski. Zabrakło trochę ryzyka w rozgrywaniu piłki , graliśmy zbyt asekuracyjnie i mieliśmy trochę pecha (poprzeczka w koncowce). Szkoda ,że nie udało się strzelić bramki za 3 punkty .
Odpowiedz cytując