|
ciezko strzelać z dystansu jak masz 9 chłopa przed sobą, czyli generalnie strzały jak z wolnego gdy mur stoi. faktycznie troche za wolno fragmentami piłkę wymieniali, dużo pecha no i sędziowanie było jakie było. moim skromnym to pomysł na grę jest, wykonawcy jako tacy , zawsze może być lepiej(gorzej tymbardziej) no i porównując z reszta drużyn to my chociaż w piłkę gramy a nie w kopanie się po czołach. cierpliwym być chyba trzeba i liczyć na poprawę i skuteczności i na choć trochę szczęścia, bo tego ostatniego to nie mamy od naprawdę dawna....
|