Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1566
Stary 25.09.2015, 20:15
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Idź sobie kup piwko, wieczorem może Ci zabraknąć podczas posiedzenia przed TV.


1906% poparcia dla trenera!
Myślałeś, myślałeś i się zesrałeś...
"Miszczu" od 25 lat nie opuściłem żadnego meczu Wisły u siebie a i wyjazdów się kilka trafiło! Nawet gdy mój syn miał chrzciny to grzecznie przeprosiłem i wyszedłem...
I gdzie teraz jesteś?! czekam na błyskotliwą ripostę!

Co do Kazka trenera... dzisiejszy mecz w normie. Czy trzeba coś dodawać?
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!