Padre1906 napisał(a):

Idź sobie kup piwko, wieczorem może Ci zabraknąć podczas posiedzenia przed TV.
1906% poparcia dla trenera!
|
Myślałeś, myślałeś i się zesrałeś...
"Miszczu" od 25 lat nie opuściłem żadnego meczu Wisły u siebie a i wyjazdów się kilka trafiło! Nawet gdy mój syn miał chrzciny to grzecznie przeprosiłem i wyszedłem...
I gdzie teraz jesteś?! czekam na błyskotliwą ripostę!
Co do Kazka trenera... dzisiejszy mecz w normie. Czy trzeba coś dodawać?