Temat
:
[X kolejka] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 25 września, godz.18:00
Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
Od: 04.2011
Offline
#
22
25.09.2015, 19:04
Davss
Ja po meczu w Bielsku nie zakładałem że dziś będzie grad goli dla nas tak jak Ty sugerowałeś to wyżej, liczyłem na 3 punkty. Skoro ten mecz był słaby to jak ocenić I połowę w Łęcznej ?
majomajo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do majomajo
Znajdź inne posty napisane przez majomajo