Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.09.2015, 19:04
Davss
Ja po meczu w Bielsku nie zakładałem że dziś będzie grad goli dla nas tak jak Ty sugerowałeś to wyżej, liczyłem na 3 punkty. Skoro ten mecz był słaby to jak ocenić I połowę w Łęcznej ?
Odpowiedz cytując