majomajo napisał(a):

|
Dobry mecz w naszym wykonaniu, Kielce dobrze się broniły i miały furę szczęscia co dało im zwycięski remis, zaskakuje na + Popović, slabo dziś Jankowski.
|
Kto grał dobry mecz? Chyba nie nasi!!! Od początku było widać, że to zupełnie inne zawody niż Bielsku!! Na chodząco, powoli, wyje...ne itd. Mysleli , ze zwycięstwo im się należy. Zlekceważyli przeciwnika!!!
W dodatku ta pi...a Stefański. Kiedy on sędziuje nigdy nie możemy wygrać meczu. Sędzia na 3 lige jak dla mnie. Poziom meczu bardzo słaby. Za taką gre to powinni kary pieniężne zapłacić!!!