|
Cudlaty, jesli jak mowisz kibicujesz Wisle to chyba nie chcesz, zeby Jej wlasciciel schodzil ponizej poziomu smiesznosci i zenady.. zaden powazny sponsor nigdy nie przyjdzie do takiego cyrku. Absolutnie nie wyobrazam sobie, zeby to bylo cos wiecej niz plotka.
Trener Moskal moze sie komus nie podobac i OK kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Wedlug mnie jest bardzo dobrym trenerem ale takim, ktory potrzebuje czasu. Ja akurat uwazam, ze na chybcika nie da sie nic solidnego zbudowac dlatego Kazimierz Moskal ma u mnie calkowite poparcie.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
|