Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11965
Stary 25.09.2015, 11:46
Przed meczem z Lechią kolejki także były, ludzie kupowali bilety do przerwy na sektor C niektórzy wchodzili dopiero w 35-40 min meczu. Inna sprawa że jeśli ktoś to mądrze rozegra to jedna osoba może stanąć w kolejce po bilety a druga wyrobi sobie w tym czasie KK. Wtedy godzinka powinna wystarczyć.
Odpowiedz cytując