|
Przed meczem z Lechią kolejki także były, ludzie kupowali bilety do przerwy na sektor C niektórzy wchodzili dopiero w 35-40 min meczu. Inna sprawa że jeśli ktoś to mądrze rozegra to jedna osoba może stanąć w kolejce po bilety a druga wyrobi sobie w tym czasie KK. Wtedy godzinka powinna wystarczyć.
|