Niejaki Tomasz Zając przed meczem z Wisłą:
- Oni powinni mieć żal do siebie, że zaproponowali mi takie warunki. Ja nie żałuję. Przyszedłem tutaj i dobrze się tu czuję
- Spędziłem tam dużo czasu, bo cztery lata i na pewno ten mecz będzie dla mnie wyjątkowy.
całość:
http://www.cksport.pl/pokazWiadomosc...do_siebie.html