Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10685
Stary 25.09.2015, 11:42
Niejaki Tomasz Zając przed meczem z Wisłą:

- Oni powinni mieć żal do siebie, że zaproponowali mi takie warunki. Ja nie żałuję. Przyszedłem tutaj i dobrze się tu czuję

- Spędziłem tam dużo czasu, bo cztery lata i na pewno ten mecz będzie dla mnie wyjątkowy.


całość:

http://www.cksport.pl/pokazWiadomosc...do_siebie.html
Odpowiedz cytując