Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11962
Stary 25.09.2015, 10:33
GonzoNS, ja zabieram tatę na mecz bo nigdy nie był i jedziemy 15:45 pod stadionem będziemy 16:30. Kumple mają mi pilnować miejsca w kolejce po bilety jak Tata będzie robił kartę kibica. Poproś kogoś nawet z kolejki żeby Ci trzymał miejsce jak już kolejka będzie rosła
Odpowiedz cytując