kicur napisał(a):

Czyli mówicie, że dzisiaj Wisła gra tak ? Ale nie no deszcz, pada kurde, jestem z cukru i wgl, na stadionie jest zimna kiełbasa, którzy wgl oni są w tabeli ? Na 6 ? E to nie opłaca się iść. Przecież na stadionach tylko biją, po za tym nie mam kasy więc sorry. A tak wgl to pójdziesz się ze mną dzisiaj najebać ? Bo wczoraj dostałem wypłatę i trzeba coś zaszaleć. Takie to wymówki mogą być przed dzisiejszym meczem
|
zapomniałeś o dzisiejszych derbach Katowic, które koniecznie trzeba by gdzieś oglądać, co tam jakaś Ekstraklasa i o tym, że mecz późno, a jutro z rana do roboty.
O tym, że trzeba potem postać w korku / pognieść się w busie
O tym, że nie lubię jak mnie ochroniarz maca przed stadionem
o tym , że uszy bolą jak najpierw ten spiker, potem te reklamy, a na końcu Ci bandyci z C.
WSZYSCY NA MECZ!