Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11957
Stary 25.09.2015, 09:20
Czyli mówicie, że dzisiaj Wisła gra tak ? Ale nie no deszcz, pada kurde, jestem z cukru i wgl, na stadionie jest zimna kiełbasa, którzy wgl oni są w tabeli ? Na 6 ? E to nie opłaca się iść. Przecież na stadionach tylko biją, po za tym nie mam kasy więc sorry. A tak wgl to pójdziesz się ze mną dzisiaj najebać ? Bo wczoraj dostałem wypłatę i trzeba coś zaszaleć. Takie to wymówki mogą być przed dzisiejszym meczem
Odpowiedz cytując