luke1906 napisał(a):

No przecież ma padać, co się czepiasz?
No i piątek wieczorem? Mecz? Przecież trzeba się najebać na mieście.
Do akcji na fans4club dołączyło ledwo 2300 osób. Jesteśmy słabi i tyle.
|
No wlasnie trzeba odłożyć te 20 zl na wstep do Frania. Poza tym za cos pić trzeba ja ich rozumiem. Zreszta druzyna nie jest na pierwszym miejscu to po co się męczyć z dojazdem na mecz, żeby to jeszcze z największym wrogiem Legią Warszawa grali, a to tylko Korona..