Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33241
Stary 24.09.2015, 20:29
Pozostaje tylko KORWIN,oby tylko dostał się do sejmu i PiS bedzie musiał stworzyć z nim koalicje,wtedy jest nadzieja na twarde stanowisko m.in w kwestii imigrantów.

"Warunkiem wejścia Partia KORWiN do jakiejkolwiek koalicji po wyborach będzie spełnienie kilku warunków, ale jednego żelaznego: zero nielegalnych imigrantów w Polsce, zero złotych z kieszeni polskich podatników na nielegalnych imigrantów. Tu nie ma pola do kompromisu."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...,martykul.html