Pozostaje tylko KORWIN,oby tylko dostał się do sejmu i PiS bedzie musiał stworzyć z nim koalicje,wtedy jest nadzieja na twarde stanowisko m.in w kwestii imigrantów.
"Warunkiem wejścia Partia KORWiN do jakiejkolwiek koalicji po wyborach będzie spełnienie kilku warunków, ale jednego żelaznego: zero nielegalnych imigrantów w Polsce, zero złotych z kieszeni polskich podatników na nielegalnych imigrantów. Tu nie ma pola do kompromisu."
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...,martykul.html