Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.09.2015, 18:56
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Załóżmy ze uzbierane zostanie 600 000 zł. Po 23% VATu od sprzedanych usług (bilety, koszulki, itp) zostaje 462 000. Po odliczeniu 5% prowizji dla Fans zostaje 432 000. Odejmując koszty organizacji meczu (stadion, sędziowie, koszty koszulek, piłek, kubków, plakatów), można zakładać, że zysk klubu z akcji wyniesie ok. 300 000 zł.
To na pewno nie jest w formie sprzedaży. Wszystkie wpłaty są w formie darowizny, nie jestem specjalista od prawa podatkowego, ale prawdopodobnie zebrana kwota zostanie opodatkowana podatkiem od darowizn.
Odpowiedz cytując