Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
#
27
24.09.2015, 18:27
Oświadczenie Wisły Kraków SA
Wisła Kraków SA po raz kolejny zwraca uwagę na brak rzetelności dziennikarskiej w mediach, przejawiającej się publikacjami, które godzą w dobre imię Klubu. Jej wyrazem są artykuły, które w ostatnich dniach ukazały się na łamach „Przeglądu Sportowego”, „Faktu” i „Gazety Wyborczej
Wielkie brawa dla Klubu
KOMINEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KOMINEK
Znajdź inne posty napisane przez KOMINEK