element napisał(a):

|
Ale co zrobił Cupiał, poza tym, że dzięki niemu 80% z Was dziś kibicuje Wiśle, nie Cracovii? Na razie to plotka dziennikarska.. dziennikarze Moskala od miesiąca zwalniają.
|
Kibicowałem Wiśle 20 lat przed Cupiałem, więc pamiętam różne czasy, a o "wielkim" p. Cupiale historia niestety szybko zapomni jeśli puści ją (Wisłę) z torbami. Moskal jest na wylocie i wyleci. Nie po tej, to po następnej, albo po następnej kolejce. Z nim odejdzie Gaszyński i pozostanie już chyba tylko zgasić światło.