|
Jeżeli to prawda, to z całym szacunkiem, ale Cupiał oszalał. Na zawodników nie ma pieniędzy, a trzem trenerom chce płacić i "rozliczać" Moskala z tego, że usiłuje sklecić coś z tej resztki, która pozostała. Po prostu paranoja.
Wisła to nie jest zabawka!
|