Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1536
Stary 24.09.2015, 16:40
Jeżeli to prawda, to z całym szacunkiem, ale Cupiał oszalał. Na zawodników nie ma pieniędzy, a trzem trenerom chce płacić i "rozliczać" Moskala z tego, że usiłuje sklecić coś z tej resztki, która pozostała. Po prostu paranoja.
Wisła to nie jest zabawka!