Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.09.2015, 14:28
mee napisał(a):Wyświetl post
A może Cupiał po prostu chce konfliktu z kibicami? Bądźmy szczerzy gdyby zrobił to były Łysy Prezes to spalono by go na stosie. Mam nadzieję że to plotki i Moskal zostanie. Jedyną sensowną alternatywą dla Kazia byłaby furgonetka kasy i trener z europejskiej średniej półki. Jeżeli nie to dla mnie jest to zabawa, szaleństwo, dziwactwo. Pasuję.
Ale co zrobił Cupiał, poza tym, że dzięki niemu 80% z Was dziś kibicuje Wiśle, nie Cracovii? Na razie to plotka dziennikarska.. dziennikarze Moskala od miesiąca zwalniają.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..