|
A może Cupiał po prostu chce konfliktu z kibicami? Bądźmy szczerzy gdyby zrobił to były Łysy Prezes to spalono by go na stosie. Mam nadzieję że to plotki i Moskal zostanie. Jedyną sensowną alternatywą dla Kazia byłaby furgonetka kasy i trener z europejskiej średniej półki. Jeżeli nie to dla mnie jest to zabawa, szaleństwo, dziwactwo. Pasuję.
|