|
Raczej ty masz problem z rozumowaniem.
Temat brzmi Kazimierz Moskal a nie Pirlo i Messi. Możesz do swojej wyliczanki dorzucić jeszcze Rogera Mile.
Tylko nijak ma się to do mojej wypowiedzi, z której wyciągnąłeś jedno zdanie w dodatku niepełne. Napisałem " Bez Stillicia i reszty gwiazd" - czyli tych którzy odeszli. A ty wyskakujesz z Donaldem, Ryśkiem, Mączyńskim i resztą. Rozumujesz w jakikolwiek sposób?
Pracujesz w Onecie, GW ?
Ostatnio edytowane przez mtk : 24.09.2015 o godz. 14:19.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
|