Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 24.09.2015, 11:20
Piątkowy mecz będzie sędziował Stefański.... w tym sezonie był to sędzia w meczu Legia-Wisła (1-1). W poprzednim sezonie sędziował nam 4 mecze w których padał wynik 2-2... TAKŻE noo
Odpowiedz cytując