mtk napisał(a):

|
A od kiedy Pirlo gra w Wiśle? Może jeszcze Maldiniemu?
|
No widać,ze masz kłopot z uchwyceniem watku.
Napisałem ,ze wymienieni zawodnicy sa gwiadami dla naszej ligi.
Odpisałes od kiedy emeryci sa gwiadami,to podałem Ci szybko przykład Pirlo,który ma 36 lat.Pytanie dotyczylo wieku ,a nie ligi w której grają.
Ale jezeli chcesz sie odnieśc do naszych to Macznski,Rysiek maja po 28,a Donald 26 lat,emeryrura pełna gębą....
Nie chce Ci teraz namieszac w głowie ,ale podam przykład "emeryta" Messiego 28lat.