Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1517
Stary 24.09.2015, 10:47
mtk napisał(a):Wyświetl post
i reszty gwiazd .
Z tym akurat przegiołes,bo akurat jak na naszą lige, tacy zawodnicy,jak Brożek,Donald,Głowacki,Rysiek,Mączyński to akurat gwiazdy.

A mozna tez powiedziec mniej xy od Pogoni,Piasta(tu sa dopiero gwiady..),Zagłębia i tylko punkt wiecej od Termaliki,Ruchu,Łęcznej.....Takie porównania teraz nie maja sensu.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 24.09.2015 o godz. 10:52.
Bednarz=Landryna=......