mtk napisał(a):

Z tym akurat przegiołes,bo akurat jak na naszą lige, tacy zawodnicy,jak Brożek,Donald,Głowacki,Rysiek,Mączyński to akurat gwiazdy.
A mozna tez powiedziec mniej xy od Pogoni,Piasta(tu sa dopiero gwiady..),Zagłębia i tylko punkt wiecej od Termaliki,Ruchu,Łęcznej.....Takie porównania teraz nie maja sensu.