Wyświetl pojedynczy post
mtk
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1516
Stary 24.09.2015, 10:43
No to może panowie malkontenci podsumujmy aktualny sezon, pod wodzą Moskala. Drużyna bez pieniędzy i perspektyw, bez wzmocnień, bez Stillicia i reszty gwiazd po 9 kolejce zajmuje 6 miejsce. Zdobyła 14 pkt. czyli:
1. O 1 pkt mniej od galaktycznej Legii z super nieprzeciętną drużyną na miarę Złotej Nike.
2. O 2 pkt więcej od mocarnej Cracovii z profesorem Cetnarskim w składzie i ekipą, która rozmontuje ligę.
3. O 2 pkt więcej od mocnego Śląska.
4. O 6 pkt więcej od Lechii naszpikowanej gwiazdami (jak na polskie realia).
5. 0 10 pkt więcej od aktualnego super mistrza z Wronek.
6. Tyle co Probierzowska Jagiellonia

Tak najwyższy czas zmienić trenera - właśnie tego nam teraz potrzeba. I koniecznie chłopców od podawania piłek, ponoć są hamulcowymi przy kontrach z których słyniemy. Zwłaszcza na wyjazdach.

Zatrudnijmy Berga (ponoć go zwolnią), albo nie Skorżę. Może lepiej Lenczyka, albo jakiegoś kolegę Maskanta - będzie lepszy bo z Holandii, tak jak Behhakker. Może młodego Polaka (Michniewicz, Wdowczyk, Stokowiec, Probierz) przecież wszyscy lepsi od Moskala.
Panie Cupiał zwolnij go Pan wreszcie, przecież potrzebny jest trzeci trener, z zagranicy, znający polskie realia, lepszy od Polaków ale tańszy od Polaków i tych dwóch zwolnionych i gwarantujący MP (jak każdy wcześniejszy). Tylko broń Boże nie kupuj Pan piłkarzy - nie potrzeba.
Amen.
Ostatnio edytowane przez mtk : 24.09.2015 o godz. 11:05.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW